Raportowanie w systemie hotelowym

Program rezerwacji hotelu zapewnia raporty i dystynkcje specyficzne na rzecz hotelu, takie jak artysta grafik pokoi także stan obłożenia hotelu, komput przyjazdów także wyjazdów, saldo-lista, lista śniadań, statystyki hotelowe.

Wspólna z programami gastronomicznymi Moje gastro to znaczy system POS dla hotelowego SPA widnieje baza informacji, funkcje administracyjne i szczęśliwe. Oprogramowanie na rzecz SPA także hoteli musi współpracować spośród zewnętrznymi środeczkami obsługi dostępu do miejsc hotelowych w postaci zamków elektronicznych. Obszerna elastyczność konfigurowania systemu przystaje z sukcesem stosować go w pensjonatach, motelach także hotelach, przede wszystkim w obiektach o rozciągliwym zakresie usług informatycznych hotelowo-gastronomicznych.

Złożone rezerwacje zapisywane są w bazie informacji, której system ADITH dostarczana w formie pliku sql. Baza informacji działa opierając się na o PostgreSQL i powinna być odpowiedzialna dla produktów synchronizującej. W momencie instalacji bazy danych na zewnętrznym hostingu www, wypada się upewnić, że usługodawca umożliwia zdalne połączenia. Hotele otwierając się na interesantów tworzą raz za razem bardziej słynne oferty.

Jakąś z sposobności są zabiegi wellness także spa. Agencja interaktywna prowadząca sprzedaż przez systemy hotelowe wychodząc na przeciw wymaganiom swoich Interesantów stworzyła subsydiarny moduł zapewniający pełną obserwację oraz szczęśliwe zarządzanie przedmiotem oferującym owego typu atrakcje. Planowany program będzie integrował ofertę mnóstwo dostawców usług informatycznych noclegowych (tzw. Hurtowników) spośród całego otoczenia, porównywał ją w obrębie 1-ego obiektu.

Federacja ofert mnóstwo dostawców widnieje bardzo aktualna z owego względu, iż ten chociażby obiekt noclegowy może być w bazie tuż przy kilku oznacza to kilkunastu dostawców z na wskroś różnymi kontrofertami cenowymi, tudzież z drugiej strony wszyscy z całokształtów posiada osobliwe obiekty w ofercie. W prosty także przejrzysty droga reprezentowane widnieje zarządzanie odbiorców oraz wykonanych przez nich rezerwacji. Szansa ustalenia statusu niechcianego kontrahenta, stałego kontrahenta oraz jego zniżki.