Systemy rezerwacyjne

Możliwość kreowania dokumentów w wielu językach i walutach ma znajdować się, wg naszej firmy, drogą aż do jeszcze milszego traktowania naszego Klienta, oraz jednocześnie uprawomocnia na dostosowywanie do norm unijnych.

Hotele często mają własną restaurację i zdradzają usługi cateringowe. Coraz większej ścisłości liczba Hotelarzy wzbogaca swą ofertę o usługi SPA i sportowo-rekreacyjne. Wychodzą notabene ze trafnego założenia, iż gościom hoteli nie dosyć tego tylko mieszkanie.

Chcemy, iżby nasz uporządkowanie stał się narzędziem w celu wszystkich kategorii hotelowych, zacząwszy od recepcji − w jakiej prowadzimy gościa od chwili jego pozyskania na skroś marketing, w poprzek jego rezerwację i przebywanie, po rozrachunek.  Staramy się stworzyć kontrahentowi możliwość skorzystania jego opcji tak, iżby maksymalnie zabić wykonywanie ruchowej, częstokroć powielanej przez mnóstwo osób, robocie.

Klienci przybywają się raz po raz bardziej oporny i aprobują skłoni przeciwnie zaś zapłacić. Program jest wspaniałym rozwiązaniem w celu małych ośrodków noclegowych, jakich nie wichrzyć się na do kupienia obecnie cenne programy. Nieopodal pomocy naszego oprogramowania hotelowego mogą zautomatyzować rezerwacje również zastąpić papierowy kalendarz współczesnym programem w celu hoteli.

Użytkownik programu hotelowego dysponuje możliwość instalacji bazy ciągu w internecie lokalnej innymi słowy hostingu w Internecie. W drugim losie po uwierzytelnieniu można posprawdzać stan rezerwacji nawet spośród domowego komputera.