Zwiedzanie Gdyni samochodem z wypożyczalni

ulice gdyni

Ulice Gdyni. Fot: Katalog Alex-pl Visualhunt

Wakacje spędzone nad polskim morzem to świetnie spędzony czas o czym przekonały się już tysiące osób. Jednak także w zimie istnieje wiele ciekawych atrakcji sprawiających, że miejsca takie jak Gdynia są doskonałym pomysłem na ferie. Gdy za oknem pada śnieg lub deszcz, a temperatura nie zachęca do długich spacerów warto jednak skorzystać z wypożyczalni samochodowej, w której można wynająć dowolne auto. Dzięki temu można zwiedzić każdy zakątek tego wspaniałego miasta nie narażając się na przeziębienie.

Do najważniejszych punktów Gdyni godnych odwiedzenia należą z pewnością zabytkowe statki znajdujące się przy skwerze Kościuszki. Dar Pomorza oraz OPR Błyskawica stanowią wielką atrakcję nie tylko latem, ale także zimą. Zwiedzanie statków tra kilkadziesiąt minut, a wrażenia są naprawdę niezapomniane. Tuż obok statków znajduje się słynne akwarium, które zaprasza również przez cały rok. W środku znaleźć można gatunki ryb i stworzeń morskich, a także roślin występujących w morzu Bałtyckim, ale także pochodzących z innych regionów świata. Oprócz tego warto pospacerować po centrum miasta i wstąpić do jednej z restauracji na pyszną rybkę.

Podróżowanie wypożyczonym samochodem

Dzięki podróżowaniu wypożyczonym samochodem z Amarocars można w krótkim czasie znaleźć się w dzielnicy Orłowo, która szczyci się piękną plażą, ale przede wszystkim niesamowitym klifem. Krótki spacer brzegiem morza i sfotografowanie klifu zimą warte jest kilku minut spędzonych na mrozie. Jak, więc widać Gdynia zimą ma równie wiele do zaoferowania co latem, dlatego spędzone tu ferie zimowe z pewnością będą należały do udanych.